СК “Дніпро-1” програв донецькому Шахтарю

05 травня 2021 о 08:30 - 6801

Avataradmin

Дніпро1 і Шахтар 1 травня на НСК “Олімпійському” зіграли в матчі 24 туру української Прем’єрліги. Гірники здобули впевнену перемогу 2:1.

Шахтар очікувано відкрив рахунок у зустрічі на 24-й хвилині. Батагов втратив м’яч і Дентіньо в дотик пробив з лінії штрафної без шансів для воротаря.

Через мить футболіст Дніпра-1 Артем Довбикк міг зрівняти рахунок після суперпасу Ді Франко, але не зумів переграти технічного Трубіна.

В кінці першого тайму Тете збільшив перевагу Шахтаря. Знову помилився Батагов, віддав назад на воротаря, Дентіньо перехопив і віддав на порожні ворота партнеру. В кінці матчу дніпряни зіграли один м’яч, але було вже пізно.

У підсумку, Шахтар здобув три очки і фактично гарантував собі срібні медалі чемпіонату України з футболу. Дніпро-1 з 29 балами розташувався на 8 позиції.

Нагадаємо, дніпряни стали призерами чемпіонату України з шахів.