СК “Дніпро-1” подовжив безпрограшну серію до 5 матчів

15 березня 2021 о 12:15 - 5261

Avataradmin

Матч 18 туру Української прем’єр-ліги, що відбувся у Полтаві між місцевою “Воросклою” та СК “Дніпро-1” завершився мінімальною перемогою гостей 0:1. Переможний м’яч у ворота полтавчан забив Артем Довбик.

Суперники розпочали гру в хорошому темпі і старилися швидко переходити з оборони в атаку. Перший по-справжньому небезпечний момент виник біля воріт гостей на 18-й хвилині. «Ворскла» отримала право на перспективний штрафний удар, який вирішив виконати Тілль. М’яч влучив у стінку і відскочив до Скляра, а той вже пробивав з близької відстані. Дніпрян виручив Юрчук, який відбив м’яч на кутовий.

Гості відповіли на 27-й хвилині, коли після розіграшу кутового м’ячем заволодів Тейлор. Наносив удар він приблизно з лінії штрафного майданчика в правий від себе кут воріт, але промахнувся.

А на 32-й хвилині знову гольовий момент створили господарі поля. Тілль справа зробив націлену передачу на лінію воротарського, куди кинувся Кулач. Нападаючий полтавського клубу бив головою з близької відстані, однак Юрчук вдруге в матчі врятував свою команду від пропущеного м’яча.

Зате на 41-й хвилині гол відбувся в ворота «Ворскли». Це Довбик підхопив м’яч на половині поля суперників, просунувся з ним вперед і не добігаючи до штрафного майданчика сильно пробив лівою ногою під поперечину. Різник, швидше за все, не був готовий до такого повороту подій і м’яча не дістав. Ось так з мінімальною перевагою гостей команди вирушили відпочивати.

У підсумку «Дніпро-1» в меншості зумів утримати переможний для себе рахунок, вперше виграв у «Ворскли» в Полтаві і заробив важливі три очки. Для підопічних Юрія Максимова це перша поразка у другій частині чемпіонату країни і всього четверте в 18 матчах.

Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу зайняли перше місце на чемпіонаті області з карате.