Сімка цікавих об’єктів Дніпропетровщини, які можна придбати на Prozorro.Sale

05 жовтня 2021 о 12:30 - 16836

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Сімка цікавих об’єктів Дніпропетровщини, які можна придбати на Prozorro.Sale

Онлайн система для торгів Prozorro.Sale дозволяє купувати або орендувати майно боржників та компаній, які перебувають у стадії ліквідації, у тому числі – державних та комунальних.

Кожен новий лот у системі Prozorro.Sale автоматично з’являється на всіх акредитованих майданчиках, де і відбуваються торги.

Нові лоти на Prozorro.Sale з’являються щодня. На момент написання матеріалу на Prozorro.Sale приймаються заяви на участь у 401 аукціонах, де фігурує майно, розташоване у Дніпропетровській області.

Які ж серед виставлених на Prozorro.Sale об’єктів Дніпропетровщини в даний час можна вважати найцікавішими? Ось сімка цікавих лотів.

1. Єдиний майновий комплекс ДП «Центр сертифікації і контролю якості будівництва об’єктів нафтогазового комплексу Держпраці»

Він розташований за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68, корп. 9. До складу об’єкта входять автотранспорт, технічне обладнання, меблі та інвентар. Прийом заявок на торги проходить до 17 жовтня, а сам аукціон відбудеться наступного дня. Стартова ціна об’єкта – 2 028 207.56 грн.

2. Нежитлова прибудова площею 1750,7 кв. м. від «Укрзалізниці»

До 18 жовтня триватиме прийом заявок, а 19 жовтня відбудеться аукціон з продажу нежитлового приміщення за адресою м. Дніпро, вул. Семафорна, 42, що належить ДП «Укрзалізниця». Початкова ціна об’єкта – 9 388 940.41 грн, тобто 5365 гривень за кв.м. Але виходячи з того, що аукціон проходитиме по англійські процедурі, ціна об’єкта під час торгів може зрости.

3. Нежитлове приміщення площею 228 кв. м. у Кривому Розі

Балансоутримувач лоту – одне з територіальних управлінь АТ “Укрзалізниця”. Розташоване за адресою Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Залізничників, 25, прим. 3. Стартова вартість об’єкту – 259 749.28 грн. Приміщення знаходиться поряд з вокзалом Кривий Ріг-Головний. У будівлі на першому поверсі розташований продуктовий магазин. Прийом заяв на аукціон завершується 18 жовтня, наступного дня відбудуться торги.

4. Цілісний майновий комплекс банкрута ВАТ «Дніпродзержинський автомобільний завод»

18 жовтня мають відбутися повторні торги з продажу майнового комплексу, початкова ціна якого – 32 800 000 грн. Об’єкт розташований за адресою: м. Кам’янське, вул. Стасова, буд. 79. До комплексу входять кілька цегляних будівель, найбільша з яких має площу 9800 кв. м. Цей аукціон проводиться без можливості зниження ціни.

5. Єдиний майновий комплекс державного автотранспортного підприємства «Дніпропетровськавтотранссервіс»

Місце розташування об’єкту – Дніпро, вул. Жуковського, буд. 23. Початкова вартість – 2 855 000. Цей аукціон, що має відбутися 29 жовтня, пройде за процедурою Dutch auction, тобто передбачає покрокове зниження ціни.

6. ДТЕК «Павлоградвугілля» продає понад 13 т брухту кольорових металів

Стартова ціна лоту – 1 245 341.23 грн. Аукціон заплановано на 11 жовтня. Його проведуть за англійською процедурою, тобто з покроковим підвищенням ціни.

7. Найдорожчий лот на Prozorro.Sale сьогодні – бізнес центр «Цитадель-1»

Загальна площа споруди, розташованої у Дніпрі, по вул. Січових Стрільців, 20 – 2735,5 кв. м. Це п’ятиповерхова офісна будівля, виконана в стилі модерн. Стартова ціна – 81 229 500 грн. Продає цю нерухомість ТОВ “ОВК 2008”. Заявки на участь приймаються до кінця жовтня, а торги відбудуться 1 листопада. Аукціон пройде за англійським сценарієм – зі зростанням вартості лоту.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: