Школярка з Дніпра створила проект лави для соціального дистанціювання

07 липень 2020 о 15:30 - 1434
Школярка з Дніпра створила проект лави для соціального дистанціювання

Учениця Ліцею інформаційних технологій Неллі Тарапата посіла друге місце у конкурсі, організованому проектом з навчання дівчат професіям у галузях науки, технологій, інженерних справ та математики “STEM is Fem”.


У рамках конкурсу 30 школярок з різних міст України розробляли прототипи лавочок для умов міста, конструкція та дизайн яких допомагають підтримувати режим соціального дистанціювання.

Проект, запропонований Неллі, являє собою лавочку для двох людей, що вночі стає елементом міського освітлення. Місця на ній розділені перегородкою, щоб запобігати інфікуванню в період карантину та дотримувати межі особистого простору в інший час.

Лавка закрита від дощу, снігу та сонця легким дахом з сонячними батареями. Накопичення енергії забезпечує роботу підсвітки в нічний час. Автор вважає дане рішення екологічним та економічним і бачить в цьому можливість зробити лавочку автономною, без довгих кабелів живлення.

Організатори відзначають, що Дніпро став найкраще представленим в даному конкурсі серед міст України. Загалом участь у ньому взяли семеро дніпровських школярок.

Поділитися: