Школи та садочки Дніпропетровщини повністю підготовлені до зимового сезону

26 вересня 2020 о 12:12 - 2024

verasta3verasta3


Школи та садочки Дніпропетровщини повністю підготовлені до зимового сезону

На Дніпропетровщині завершили підготовку до опалювального сезону об’єктів соціальної сфери. До холодної пори проводили роботи у школах, садочках та лікарнях регіону, повідомили у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Технічно всі школи, дитячі садочки та лікарні вже на 100% готові до зими. Там привели до ладу комунікації, перевірили котельні. Все – заради вчасного та легкого старту опалювального сезону. Традиційно, коли середньодобова температура на вулиці три дні поспіль триматиметься на рівні +8 градусів», – розповіли в департаменті.

Комплексно готували до холодів майже тисячу шкіл та 820 дошкільних навчальних закладів. Там промили системи опалення, перевірили вентиляційні системи та лічильники, відремонтували інженерні мережі. Крім того, у шести освітніх закладах утеплили дах, в одинадцяти – фасад. Встановили загалом майже 2,7 тис. нових енергозберігаючих вікон. Капітально відремонтували системи опалення у 73 школах та садочках.

Всі заплановані роботи також виконали у 214 лікарнях регіону.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: