Що робити: змінювати місцеву владу, чи готуватися до зими з ще вищими тарифами?

29 вересня 2020 о 12:12 - 11640

verasta3verasta3


Що робити: змінювати місцеву владу, чи готуватися до зими з ще вищими тарифами?

«У мешканців міст із високими тарифами є два сценарії: або змінювати місцеву владу, або ж готуватися до зими з ще вищими тарифами», – сказав експерт Кирило Молчанов.

Серед міст із найвищими тарифами взимку минулого року опинились Дніпро, Суми, Рівне та багато інших міст України. Цієї ж зими всім містам України варто приготуватись до того, що тарифи стануть ще вищими.

 «Все просто – містам треба чекати на чергове підвищення тарифів. З 1 вересня НАК Нафтогаз підняв ціни на газ на 50% для населення, значить і постачальник газу підніме. Якщо минулого року була постанова уряду про розграничні тарифи, то зараз її зняли – у нас ринок газу, ринок електроенергії», – пояснив він.

Кирило Молчанов вважає, що підняття світових цін на енергоносії також стане ще одним виправданням для Уряду та місцевих постачальників для підвищення тарифів. Він також зазначив, що головна відповідальність за високі тарифи в обласних центрах України лежить на міській владі.

«Про високі тарифи треба у міської влади питати й енергетичних компаній, які у їх підпорядкуванні працюють. Але я знаю, як вони можуть «об’єктивно» пояснювати такі зависокі тарифи: що, мовляв, дуже зношені мережі, а де вони не зношені?» – пояснив експерт.

Кирило Молчанов резюмує, що у мешканців міст із високими тарифами є два сценарії: або змінювати місцеву владу, або ж готуватися до зими з ще вищими тарифами.

«Є варіант обрати іншу місцеву владу, або ж готуватися до зими з чинною владою і ще більшими тарифами. А вони цьогоріч будуть набагато вищими», – запевнив він.

Нагадаємо, на думку жителів Дніпра, Борис Філатов має сісти до в’язниці, але чинний мер Дніпра оголосив про свій намір балотуватись на другий термін на місцевих виборах-2020.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: