Оптимістичне майбутнє: що очікують від 2021 герої минулого року?

12 січня 2021 о 20:00 - 1526
Оптимістичне майбутнє: що очікують від 2021 герої минулого року?

Для багатьох людей 2020 рік приніс складні випробування. Пандемія, економічна криза, зміна політичного ладу у деяких країнах, а також озброєні конфлікти і багато інших негараздів назавжди змінили світ. Більшість людей сподіваються забути цей рік як страшний сон, але є ті, для кого він став більше успішним, ніж навпаки. 

Засновники Microsoft та Facebook, Білл Гейтс та Марк Цукерберг, що входять до десятки найбагатших людей планети, можуть записати 2020 у свій актив, адже їх спільний статок оцінюється більше ніж у $150 млрд. Окрім прикладів успішного ведення бізнесу в кризовий період 2020 року, ці двоє  бізнесменів є  мрійниками, тому залюбки діляться своїми очікуваннями та настановами щодо майбутнього.

Свої припущення один із засновників компанії Microsoft висловив на онлайнконференції GeekWire 2020 року, присвяченій майбутньому технологій, бізнесу, науки, охорони здоров’я, політики і інновацій.

Ситуація з пандемією в світі погіршиться, але потім стане помітно краще

«З цього моменту і до кінця року ситуація буде погіршуватися», сказав Гейтс, коли його запитали про терміни перемоги над COVID19. Але після цього, за його словами, стане легше: «Гарна новина полягає в тому, що кращі терапевтичні засоби в першу чергу, на основі моноклональних антитіл, будуть доступнішими до кінця цього року або на початку наступного».

По закінченню пандемії ми будемо краще підготовлені до наступних викликів нашій медичній системі. За словами Гейтса, уряди в усьому світі тепер набагато краще справляються з реагуванням на пандемії. Крім того, гонка за викорінення COVID19, ймовірно, прискорила розробку РНКвакцин.

 Зміні клімату скоріше сприяє будівництво, аніж автомобілі

За словами Гейтса, ми стикаємося з більш серйозною проблемою, коли мова йде про виробництво цементу і сталі.

«У нас немає такого способу виробляти цемент, який би не супроводжувався значними викидами, — сказав він, — без інновацій нічого не вийде».

Насправді, все не так уже й погано

Повільно, але вірно ми починаємо розуміти, як потрібно ставитися до меншин, до жінок. Знижується смертність від раку, ми починаємо краще розуміти такі речі, як діабет і хвороба Альцгеймера.

«Прогрес триватиме. Так що, знаєте, я оптимістичний », підсумував він.

Оптимізм творця Facebook

Своїми очікуваннями від 2021 року поділився і Марк Цукерберг — восьма найбагатша людина у світі, засновник і власник соціальної мережі Facebook. Але, на відміну від засновника Microsoft, Марк настільки оптимістичний, що озвучив свій прогноз не на конкретний рік, а на ціле наступне десятиліття.

Может ли Марк Цукерберг баллотироваться в президенты в 2020 году | Rubic.us

Молоде покоління отримає більший вплив

«Проект Facebook був задуманий як спосіб дати мілленіалам можливість говорити про важливі для них проблеми, але ці зміни ще не вступили в повну силу. Упевнений, що до 2030 року в політиці побільшає молодих людей, і проблемам клімату, освіти та охорони здоров’я буде приділятися більше уваги», написав Цукерберг на своїй сторінці в Facebook.

Інтернет дав людям «суперсилу»

Тепер кожен може бути на зв’язку з будь-якої точки планети, а також забезпечив людині незалежність.

В даний час глава Facebook запускає масштабний проект, реалізація якого дозволить людям з усього світу протягом п’яти років отримати до нього доступ.

«Інтернет врятує від злиднів 160 млн чоловік, від безробіття 140 млн чоловік», заявив Цукерберг з трибуни Генасамблеї ООН.

Цукерберг зазначає, що в попереднє десятиліття найбільший економічний ріст показала технологічна індустрія, і в наступні роки технології продовжать створювати нові можливості.

«Це буде повноцінний ефект присутності відчуття, що ви прямо там, з іншою людиною або в іншому місці. Тоді можна буде повноцінно жити, вчитися і працювати де-небудь в затишному місці з дешевою нерухомістю, і контактувати у віртуальній реальності, нівелюючи будь нерівність», — ділиться Марк зі своїми підписниками у Фейсбук.

 

 

Поділитися: