Шахтарі Кривбасу домоглися підвищення зарплат та покращення умов праці

16 жовтня 2020 о 13:10 - 1684
Шахтарі Кривбасу домоглися підвищення зарплат та покращення умов праці

На Криворізькому залізорудному комбінаті завершився страйк гірників. Підземний протест тривав майже півтора місяці.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

«Завершальною крапкою стало підписання угоди між адміністрацією підприємства та профспілками, що виступають від імені шахтарів. Згідно з угодою, робітникам підвищили зарплатню та покращили умови праці», – йдеться в повідомленні.

Згідно з підписаною угодою, працівникам комбінату з 1 жовтня підняли зарплату на 10%. Шахтарям мають також виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення.

«Понад місяць тривали перемовини між державними органами, керівництвом комбінату, профспілкою та страйкарями. Були виявлені недосконалості в організації роботи, які компанія вже виправляє. Досягнуті домовленості відобразили в угоді, – зазначив  голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Вдячний за конструктивний діалог Міністерству розвитку економіки, Держслужбі України з питань праці, народним депутатам, правоохоронним органам. Сьогодні зранку на шахті «Октябрьська», працівники якої останніми залишили підземні виробки, вже розпочалися відновлювальні роботи – найближчим часом всі запрацюють у звичайному режимі».

Публічне акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат» – найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом.

Його основні підрозділи – шахти «Родіна», «Октябрьська», «Гвардійська» та «Тернівська», де саме страйкували гірники.

Поділитися: