Секретар РНБО: Відкриття мережі російських супермаркетів в Україні – провокація

16 червень 2021 о 11:00 - 6884

AvatarVirsavia Gonchar


Секретар РНБО: Відкриття мережі російських супермаркетів в Україні – провокація

Робота російської мережі супермаркетів в Україні неможлива, а інформація про вихід на український ринок мережі Mere не може відповідати дійсності.

Про це заявив на прес-конференції під час форуму “Україна 30” секретар РНБО Олексій Данилов і підкреслив, що для місцевої влади, яка буде надавати преференції російському бізнесу, терміново будуть вжиті заходи.

Раніше ми писали, що вже цього тижня планують відкрити магазини в Білій Церкві, чотири — в Дніпропетровській області та в Чернівцях.

Також до кінця червня мережу Mere (проект власників російської мережі дискаунтерів “Світлофор”) планує відновити роботу свого магазину в Миколаєві, який був закритий у 2020 році. Всього в Україні планують відкрити 40 магазинів мережі Mere.

Відзначається, що виходом Mere на український ринок і розвитком мережі займається ТОВ “Альянстрейдсервіс”, зареєстроване 18 липня 2019 р. Бенефіціаром компанії зазначено товариство з обмеженою відповідальністю “НСКТрейд”, зареєстроване в Мінську. Кінцевим бенефіціаром вказано засновника російської мережі дискаунтерів “Світлофор” Сергій Шнайдер.

Уже кілька років “Світлофор” розвивається за межами Росії під брендом Mere.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: