СБУ заарештувало 28 компаній АЗС Glusco, до яких має відношення Медведчук

15 червень 2021 о 16:30 - 5016

Євген ОхайнийЄвген Охайний


СБУ заарештувало 28 компаній АЗС Glusco, до яких має відношення Медведчук

СБУ заарештувало 28 компаній, через схеми з реалізації неякісної нафти АЗС Glusco та ухилення від податків, в яких безпосередньо замішаний нардеп ОПЗЖ Віктор Медведчук.

Про арешт АЗС Glusco повідомили у СБУ.

За вироком суду на всі корпоративні права 28 компаній було накладено арешт, до власності яких входить мережа Glusco. Державі несплачені податки цими компаніями, які намагались ухилитись від відповідальності передавши права іншим особам, на суму понад 700 млн. грн.

В березні поточного року на підставі слідства СБУ були проведені обшуки на усіх АЗС цієї мережі де було викрито багато корупційних схем пов’язаних з Віктором Медведчуком.

Таким чином нафтопродукти вивозили з РФ судами на Україну, приховуючи тим самим об’єми імпорту та не сплату податків на майже 240 млн. грн.

За заявою ДФС в митних деклараціях компаній вказували неправдиві дані якісних показників палива та ваги при оформлені імпорту цього палива.

Потім вже на українських АЗС привезене паливо змішували з реактивами до показника палива “Євро 5” та продавали цей фальсифікат за повною вартістю.

Також в ДФС додали, що власники цим 28 підприємств хотіли передати свої права іншим особам, аби уникнути відповідальності та щоб не зазнавати збитків по кримінальних справах.

Тому за постановою суду заарештовано власність компаній АЗС на 700 млн. грн.

Наразі слідство з несплати податків в особливо великих розмірах та незаконні схеми з ввезення, збут від реалізації нафтопродуктів триває.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: