СБУ повідомила: массові псевдомінування об’єктів в Україні – інструмент гібридної війни РФ

15 січня 2022 о 12:22 - 9425

EditorEditor


СБУ повідомила: массові псевдомінування об’єктів в Україні – інструмент гібридної війни РФ

Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України. У Дніпрі та області за останні тижні такі повідомлення з’являлись мало не щодня.

Як інформує СБУ на своїй сторінці у Facebook, у результаті перевірок з боку СБУ, Нацполіції та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.

“Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало.
Закликаємо громадян зберігати спокій. І окремо звертаємось до ЗМІ з проханням ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій.
Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень.
Ми відкриті до комунікації зі ЗМІ та готові за потреби оперативно надавати суспільству перевірену та актуальну інформацію.
Разом ми зможемо ефективно протидіяти шкідливим інформаційним впливам гібридної війни”, – зазначають у СБУ.

Нагадаємо, що вчора у результаті хакерської атаки були на деякий час виведені з ладу українські урядові сайти, у тому числі портал ДніпроОДА. У СБУ опублікували  поради по усуненню вразливості сайтів до таких атак.

Раніше “Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: