Рух «Україна без олігархів» готує високоякісну трансформацію країни

03 березня 2021 о 13:05 - 2478

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Рух «Україна без олігархів» готує високоякісну трансформацію країни

Імплементувати в Україні досвід ОАЕ та Норвегії у пропорційному розподілі між співгромадянами прибутків від продажу корисних копалин, досвід Польщі – в антимонопольному обмеженні у сфері медіавласності, досвід Великобританії, Південної Кореї, Польщі та інших країн Європейського Союзу – при націоналізації стратегічних підприємств пропонує Всеукраїнський громадський рух «Україна без олігархів».

Презентація руху відбулася 02 березня 2021 року в Дніпрі.

«Якою є Україна з олігархами – ми добре бачимо: такою, де староформатні політики телефонують один одному, телефонують олігархам, і вітають з днем народження. Всі староформатні політики знайомі з усіма олігархами. Тому ніяких реальних чесних виборів за умови олігархізації суспільства бути не може.

А от якою буде Україна без олігархів, у нас є шанс побачити завдяки вашій підтримці», – звернувся до співгромадян громадський діяч, ексголова Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області, лідер руху «Україна без олігархів» Максим Голосний.

Підприємець, член ГО «Всеукраїнська екологічна ліга», блогер Вячеслав Горобець сказав:

«Якщо внаслідок реформ багаті стають ще багатшими, а бідні – ще біднішими, навіщо потрібен такий ринок?

Щоб повернути суспільні блага і зробити їх загальнодоступними – суспільство повинно почати інвестувати в себе!

Нам потрібні інші інвестиції. Не в азартні ігри, не в розпродаж землі, не в дерибан залишків державної власності.

Потрібні інвестиції, які підвищували б комфортні умови для життя і роботи: в кооперацію, в інфраструктуру, в інновації».

Журналістка з 26-річним стажем, головна редакторка газети «Лица», співзасновниця та керівниця Громадської організації «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» Олена Гарагуц додала, що «Україна без олігархів» має на меті видалення з України трьох бід: олігархи, офшори, лихварство.

«Перше – обмежити вплив олігархів. Законодавчо. Якщо людина хоче володіти телеканалом – володій, але одним. При цьому, ані радіоканалу, ані друкованої преси в тебе бути не може.

А як в нас зараз? Три телеканали, три радіостанції, всеукраїнська газета, три десятки інтернет-газет…

Тобто, будемо вимагати посилити антимонопольне законодавство», – послалася вона на польський досвід.

Нагадаємо, раніше Максим Голосний та Вячеслав Горобець обговорили алгоритм дій місцевої влади задля зменшення газових тарифів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: