Розслідування про вибух на вулиці Ливарній закрили, бо кримінал відсутній

11 жовтня 2021 о 13:45 - 2813

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Розслідування про вибух на вулиці Ливарній закрили, бо кримінал відсутній

Суд повернув Subaru Legacy власнику.

Кримінальне провадження про вибух 02 вересня 2021 року в автомобілі в Соборному районі Дніпра поліція закрила.

Про це йдеться в Ухвалі від 01 жовтня 2021 року Жовтневого районного суду, опублікованій в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Нагадаємо, внаслідок вибуху, який близько 12-ї дня стався в салоні автомобіля Subaru Legacy, припаркованого за адресою: м. Дніпро, вул. Ливарна, буд. 9, в районі переднього пасажирського сидіння, тілесні ушкодження отримав 36-річний водій автомобіля. Більше ніхто не постраждав.

Експерти-криміналісти, вибухотехніки та слідчо-оперативна група з місця події вилучили фрагменти страйкбольної гранати, а також пошкоджену сумку водія.

28 вересня водій подав до суду клопотання скасувати арешт, накладений на Subaru Legacy та ключі до нього.

«Наразі вказаний автомобіль знаходиться під відкритим небом на майданчику ВП № 5 ДРУП ГУНП в Дніпропетровській області, що є недопустимим. Постійна зміна температурного режиму, опади, все впливає як на зовнішні, так і внутрішні агрегати автомобіля, погіршується загальний технічний стан, через що автомобіль втрачає свою вартість», – клопотав заявник.

Від слідчого СВ ВП № 5 ДРУП ГУНП в Дніпропетровській області Підюменка С.Ю. до суду надійшла заява, в якій останній зазначив, що слідство не заперечує щодо зняття арешту з автомобіля, оскільки кримінальне провадження № 12021041650000745 від 02 вересня 2021 року наразі закрито на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України: встановлена відсутність в діянні складу кримінального правопорушення.

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: