Розпочався проєкт з підтримки дітей, яких через пандемію COVID-19 повернули з інтернатів

17 липня 2020 о 12:30 - 1492

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Розпочався проєкт з підтримки дітей, яких через пандемію COVID-19 повернули з інтернатів

На Дніпропетровщині запустили пілотний проєкт з підтримки дітей, яких через пандемію коронавірусу повернули з інтернатів в сім’ї.

Проєкт триватиме півроку. Окрім Дніпропетровщини, у ньому беруть участь Волинська, Миколаївська, Полтавська та Харківська області. Найкращі напрацювання планують розповсюдити по всій країні.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА.

«В Україні через COVID-19 діти з інтернатів повернулися додому. Це стосується тих родин, де батьки не позбавлені батьківських прав, проте мають певні труднощі. Наприклад, їм важко виховувати дітей через інвалідність або недостатній фінансовий ресурс, – розповіла Ірина Грицай. – Аби підтримати такі родини, спільний проєкт запустили Мінсоцполітики, ЮНІСЕФ та Українська мережа за права дитини. Дніпропетровщина – серед пілотних областей з його втілення», – каже заступниця голови облдержадміністрації Ірина Грицай.

Проєкт передбачає глибинний моніторинг потреб сімей, надання гуманітарної та матеріальної допомоги, навчання фахівців, які працюють з такими родинами.

Глибинний моніторинг потреб проведуть соцпрацівники, фахівці служби у справах дітей, освіти.

Далі – надання підтримки, необхідної в кожній конкретній ситуації. Зокрема, йдеться про матеріальну допомогу та гуманітарну – меблі, канцтовари, дитячий одяг, засоби гігієни для сімей під соціальним супроводом.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: