рф назвала пропозицію ООН щодо гуманітарної тиші на Великдень «псевдомиротворчим закликом»

21 квітня 2022 о 12:00 - 18799

Avataradmin


рф назвала пропозицію ООН щодо гуманітарної тиші на Великдень «псевдомиротворчим закликом»

Вчора, на засіданні радбезу ООН, російська федерація відмовилася від запропонованої гуманітарної тиші на час Великодня та назвала пропозицію генсеку ООН «тактичним псевдомиротворчим закликом»

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на публікацію у Твітері постійного представника України в ООН Сергія Кислиці.

«Антоніу Гутерреш закликав встановити з 21 квітня “великоденну гуманітарну паузу” для організації гуманітарних коридорів і евакуації цивільних. Позиція московського фюрера була озвучена вже за декілька годин на Радбезі Послухайте і ви! Не мені ж одному це трійло регулярно терпіти», — написав Кислиця.

«Не буду приховувати, що дуже брехливо і нещиро звучать у цих умовах заклики до миру і припинення вогню, які на практиці означають лише прагнення дати київським націоналістам і радикалам перепочинок для того, щоб вони могли перегрупуватися, отримати нови партії дронів…, влаштувати нові нелюдські провокації і запустити нові фейки про дії російських солдатів», — сказав представник РФ.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: