27 січня у Дніпрі відбулася друга сесія міськради VIII скликання. Питання порядку денного детально опрацьовувалися у профільних комісіях, радою більшості та під час погоджувальної ради.
Про це повідомили у прес-службі міської ради Дніпра.
Відсьогодні затверджено «Комплексну програму екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку м. Дніпра на 2021–2025 рр.»
Програма містить такі напрями:
- Повітря: застосування заходів щодо зменшення рівня забруднювання від хімічних викидів;
- Охорона водних ресурсів;
- Захист земельних ресурсів;
- Удосконалення системи поводження з відходами;
- Проведення науково-технічних конференцій, наукових досліджень та екологічних фестивалів.
Міські обранці підтримали проєкти, щодо реорганізації деяких медичних закладів. У результаті – будуть великі потужні медичні багатопрофільні об’єднання. Це лікарні № 4, № 6, № 16, клінічна лікарня швидкої медичної допомоги та дитяча лікарня № 6. Вони зможуть отримувати більш потужне фінансування від НСЗУ, щоб надавати медичні послуги пацієнтам Дніпра на високому рівні.
Водночас міськрада звернулися до Кабміну з проханням продовжити строк укладання договорів закладами охорони здоров’я з НСЗУ для отримання фінансування без наявності документа, що підтверджує доступність будівлі та приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. У зверненні йдеться про внесення змін до законодавства України.
Також депутати ухвалили рішення аби виділити кошти для безпечного агрохімічного методу у боротьбі з амброзією, який дозволить обробляти території у промислових зонах, на узбіччях доріг і затвердили програму розвитку історії міста та місцевої ідентичності, яка сприятиме збереженню та подальшому розвитку українських національних культурних традицій, історичних цінностей та українізації міського простору.