Реорганізація лікарень, екологічна безпека та культурний розвиток: які рішення прийняли на другій сесії міськради Дніпра

28 січня 2021 о 09:30 - 2516

AvatarVirsavia Gonchar


Реорганізація лікарень, екологічна безпека та культурний розвиток: які рішення прийняли на другій сесії міськради Дніпра

27 січня у Дніпрі відбулася друга сесія міськради VIII скликання. Питання порядку денного детально опрацьовувалися у профільних комісіях, радою більшості та під час погоджувальної ради.

Про це повідомили у прес-службі міської ради Дніпра.

Відсьогодні затверджено «Комплексну програму екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку м. Дніпра на 2021–2025 рр.»

Програма містить такі напрями:

  • Повітря: застосування заходів щодо зменшення рівня забруднювання від хімічних викидів;
  • Охорона водних ресурсів;
  • Захист земельних ресурсів;
  • Удосконалення системи поводження з відходами;
  • Проведення науково-технічних конференцій, наукових досліджень та екологічних фестивалів.

Міські обранці підтримали проєкти, щодо реорганізації деяких медичних закладів. У результаті – будуть великі потужні медичні багатопрофільні об’єднання. Це лікарні № 4, № 6, № 16, клінічна лікарня швидкої медичної допомоги та дитяча лікарня № 6. Вони зможуть отримувати більш потужне фінансування від НСЗУ, щоб надавати медичні послуги пацієнтам Дніпра на високому рівні.

Водночас міськрада звернулися до Кабміну з проханням продовжити строк укладання договорів закладами охорони здоров’я з НСЗУ для отримання фінансування без наявності документа, що підтверджує доступність будівлі та приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. У зверненні йдеться про внесення змін до законодавства України.

Також депутати ухвалили рішення аби виділити кошти для безпечного агрохімічного методу у боротьбі з амброзією, який дозволить обробляти території у промислових зонах, на узбіччях доріг і затвердили програму розвитку історії міста та місцевої ідентичності, яка сприятиме збереженню та подальшому розвитку українських національних культурних традицій, історичних цінностей та українізації міського простору.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: