Реконструкція Центрально-Міського ліцею у Кривому Розі забезпечить новими класами понад 500 учнів

04 лютого 2022 о 13:00 - 14116

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Реконструкція Центрально-Міського ліцею у Кривому Розі забезпечить новими класами понад 500 учнів

У Дніпропетровській області продовжують реалізувати об’єкти, які увійшли до програми Президента «Велике будівництво».

Нині триває модернізація одного з найстаріших навчальних закладів Кривого Рогу.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

В Центрально-Міському ліцеї проводять внутрішні роботи, підрядники вже замінили всі вікна. Оновлюють й фасад: старе покриття демонтують, але збережуть історичний вигляд будівлі.

«Програма «Велике будівництво» змінює обличчя і Дніпропетровщини, і всієї країни. Успішна реалізація таких проєктів, як реконструкції закладів освіти, нині є одним з пріоритетних завдань в роботі центральної, обласної влади та народних депутатів. Ми фокусуємо свою увагу на тому, що потрібно молодому поколінню. А саме – на облаштуванні сучасного освітнього простору, який мотивуватиме дітей досягати успіхів у навчанні», – сказав народний депутат України Юрій Корявченков.

В ліцеї замінять всі внутрішні комунікації, з’явиться система відеоспостереження та пожежна сигналізація. Після завершення опалювального сезону будівельники почнуть встановлювати нові труби та радіатори.

«Проєктом також передбачено облаштування водостічної системи на даху навчального закладу. Утеплення будівлі дозволить підвищити її енергоефективність. Роботи ведуться на всіх поверхах одночасно. Для учнів зробимо сучасну спортивну залу, простору їдальню, кабінети хімії, фізики, біології, велике подвір’я тощо. На території також є одноповерхові майстерні та тир, які теж будуть оновлені», – повідомив представник підрядної організації Віталій Науменко.

Асфальт всередині двору ліцею замінять на бруківку. Після реконструкції заклад стане одним з кращих у Кривому Розі.

«Це буде повністю оновлений ліцей. «Велике будівництво» дало поштовх до якісних змін, які позитивно впливають на життя мешканців наших громад. Нам дуже хочеться, щоб абсолютно всі учні Дніпропетровщини були задоволені тим, в яких умовах вони щодня навчаються», – розповіла депутатка Дніпропетровської обласної ради Аріна Пустова.

В обласному бюджеті-2022 на реконструкцію об’єкта закладено 5,5 млн грн.

Також “Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: