Речовин на 130 млн гривень: у Кривому Розі ліквідували наркосиндикат

02 грудня 2021 о 09:00 - 6417

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Речовин на 130 млн гривень: у Кривому Розі ліквідували наркосиндикат

Департамент стратегічних розслідувань у співпраці з ГУНП у Дніпропетровській області ліквідували злочинне угрупування, що займалося оптовими поставками наркотиків у регіони.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Дніпропетровські області.

Як повідомляється, у спецоперація з ліквідації діяльності  угрупування приймали участь 200 правоохоронців, а слідкували за діяльністю злочинців майже рік. Правоохоронці змогли встановити місця вирощування наркорослин, методи збуту та кожного учасника.

Угруповання займалося збутом метамфетаміну та канабісу в особливо великих розмірах, а також вирощувало коноплі (ч. 1, 2 ст. 255, ч. 3 ст. 307 та ч. 2 ст. 310 КК України).

За даними слідства, у Кривому Розі місцевий житель створив злочинну організацію, до якої входило понад 50 людей. Під його особистим контролем шукали постачальників наркотичних засобів та психотропних речовин, налагодили схему їх безперебійного постачання. Отриманий товар зловмисники фасували в окремі дози в орендованих приміщеннях та продавали через розгалужену мережу. Замовлення приймалися цілодобово телефонами, постійно підшукувалися нові «клієнти». Щомісяця реалізовувався «товар» на понад 11 млн грн.

Крім того, учасники організації у спеціально придбаному будинку вирощували коноплі: обсяг «врожаю» становив понад 6,3 тис. кущів. Правоохоронці провели понад 40 обшуків, у ході яких вилучили автомобілі, зброю, сліп-пакети з метамфетаміном та канабісом, банківські картки, мобільні телефони, чернові записи, кошти тощо.

Наразі затримали 14 членів організації. Лідеру угруповання повідомили про підозру у створенні злочинної організації, незаконному придбанні, зберіганні, збуті наркотичних засобів та психотропних речовин, а також вирощуванні конопель (ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 12). 3 статті 307, ч. 3 статті 27, ч. 4 статті 28, ч. 3 статті 310 КК України. Інші 15 учасників підозрюються у скоєнні злочинів за ч. 1, 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307 КК України. Трьом із них також інкримінується вирощування конопель (ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 310 КК України).

Досудове розслідування з кримінального провадження веде слідче управління ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у галузі Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Раніше у рубриці Кримінал ми писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: