Публічна безпека дніпрян під контролем курсантів ДДУВС

18 листопада 2021 о 09:26 - 9827

EditorEditor


Публічна безпека дніпрян під контролем курсантів ДДУВС

На варті публічного порядку – не тільки діючі правоохоронці, а й курсанти та офіцери Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Про це “Лицам” повідомив відділ зв’язків з громадськістю Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

З метою надання практичної допомоги підрозділам Національної поліції України майбутні поліцейські разом зі своїми наставниками заступили на охорону публічного порядку та безпеки міста.

Патрулюватимуть задля забезпечення публічної безпеки на території Соборного району Дніпра, а також можливості відточити практичні навички. До 1 березня 2022 року до патрулювання планується залучити представників 2-4 курсів усіх курсантських факультетів.

Допомогу правоохоронцям представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ будуть надавати щоденно у позаучбовий час, з 17.00 до 21.00, після проходження спеціального інструктажу.

Як зазначає начальник відділу організації служби Олександр Кудрявцев, головним завданням патрулювання в першу чергу є забезпечення особистої безпеки жителів та гостей міста, охорони їх прав, свобод та законних інтересів.

«Реалізація такого підходу дозволяє органічно поєднувати теоретичні та практичні складові навчання. Таким чином, майбутнім фахівцям буде значно легше інтегруватися у свою майбутню професію», – зауважує Олександр Кудрявцев.

Раніше “Лица” також інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: