Прокуратура через суд зобов’язала Апостолівську ОТГ створити службу у справах дітей

16 листопада 2020 о 11:15 - 2261

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Прокуратура через суд зобов’язала Апостолівську ОТГ створити службу у справах дітей

За каденції попереднього мера Станіслава Нігая в Апостолівській громаді не було створено службу у справах дітей. Суд за позовом прокуратури зобов’язав чиновників місцевого самоврядування створити відповідний орган.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Так, Дніпропетровським окружним адміністративним судом задоволено позовну заяву Нікопольської місцевої прокуратури до Апостолівської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання створити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Прокуратурою встановлено, що на території зазначеної міської громади проживає понад 5.000 дітей, 121 з яких – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

«Проте відповідний орган, на який покладаються повноваження щодо забезпечення дотримання захисту прав дітей – службу у справах дітей – досі не створено», – йдеться в повідомленні.

Це й стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом, який наразі розглянуто та задоволено у повному обсязі.

Нагадаємо, новим головою Апостолівської громади на жовтневих виборах обрано підприємця Андрія Осу, за якого проголосували 37,1% виборців, які взяли участь у голосуванні, а кандидат Станіслав Нігай посів шосте місце, набравши 5,3% голосів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: