“Пробудження” Дніпра: в арт-просторі “Fabrika L” виступили митці сучасної творчості

06 червень 2021 о 12:32 - 2897

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


“Пробудження” Дніпра: в арт-просторі “Fabrika L” виступили митці сучасної творчості

Арт-простір Fabrika L – це проєкт, який осучаснює  Дніпро, створюючи новий простір для культурного та економічного розвитку міста.

Будь-яке місто з багатим індустріальним бекграундом сьогодні стикається з проблемою великих покинутих приміщень, які колись були фабриками, заводами, ангарами. Для Дніпра ця проблема особливо болюча. Тому добре, коли знаходяться ініціативні люди та інвестори, які беруться оновити такі індустріальні об`єкти, ревіталізувати їх, пристосовуючи до сучасних умов.

Fabrika L – проєкт ревіталізації колишньої фабрики головних уборів, що по вул. Генерала Пушкіна, 1 у Дніпрі. На площі понад 11 тис. кв. м тут створять умови для діяльності комерційних та соціальних ініціатив, націлених на розвиток нової економіки, урбаністики, сучасного мистецтва та неформальної освіти в регіоні.

Мета авторів Fabrika L благородна та амбітна:  створити у Дніпрі новий простір для розвитку, зібрати в одному місці людей, які не тільки працюють над створенням проектів, але й змінюють правила гри в суспільстві шляхом просування нової культури інновацій і co-creation. Девіз проєкту: “Добробут міст збільшується, коли зростає покоління культурних і креативних людей”.

Fabrica L має стати центром тяжіння креативних і обдарованих людей у Дніпрі, фундаментом для творчого розвитку особистості, розкриття талантів і здібностей, набуття фізичного здоров’я і краси. Повне завершення проекту ревіталізації старої фабрики заплановано на 2022 рік.

Днями на площах Fabrika L відбувся знаковий івент, який привернув увагу як творчих кіл, так і перших людей міста. Так, відзначилися на цьому заході голова громадської ради Дніпра Геннадій Корбан, меценат та бізнесмен Андрій Здесенко.

Різні види мистецтва — скульптура, живопис, оперета і поезія – поєдналися в одному культурному заході. Детальніше — в відеорепортажі журналістів 9 каналу.

Ось такий краєвид відкривається з даху колишньої фабрики головних уборів, а нині – Fabrika L у Дніпрі.

Вже 10 червня Fabrika L чекає на нову подію. Тут проведуть зустріч для підприємців “Бізнес. Мистецтво. Перетин”.  В цей вечір на Fabrika L запрошені митці, колекціонери, ведучі мистецтвознавці міста.

А 15 червня на території Fabrika L пройде Турнір з Фінансової гри CashFlow. Тут чекатимуть всіх, хто планує стати мільйонером або примножити свій капітал, любить смак гри або потребує відчуття адреналіну.

Ведучій: Юрій Ткач

Початок: 11:00

Вартість участі: 4000 грн

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: