Припинити підприємницьку діяльність можна в режимі online

03 вересня 2020 о 17:15 - 6667
Припинити підприємницьку діяльність можна в режимі online

Державна податкова служба інформує, що процедуру внесення запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань можливо здійснити в режимі online за допомогою онлайн – сервісу державних послуг «Дія», який знаходиться за посиланням diia.gov.ua.

Для того, щоб стати користувачем онлайн — сервісу «Дія», необхідно:

  1. отримати кваліфікований електронний підпис у будь – якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, банку та інших установах;
  2. здійснити вхід до онлайн – сервісу «Дія» за посиланням diia.gov.ua, перейти до розділу «Бізнесу», вибрати послугу «Закриття ФОП»;
  3. зареєструватися чи авторизуватися (якщо вже зареєстровані) користувачем кабінету за допомогою отриманого кваліфікованого електронного підпису.

Для замовлення послуги «закриття ФОП», необхідно:

  1. заповнити онлайн – форму Заяви на отримання послуги;
  2. перевірити на достовірність наявної інформації, яка збережена в системі;
  3. підписати заяву за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Підписана заява в автоматичному режимі надсилається до державного реєстратора, інформація про закриття суб`єкта господарювання буде надіслана до органів ДПС України, за місцем перебування суб`єкта господарювання на податковому обліку.

Статус заяви можливо перевірити у кабінеті громадянина.

Повідомлення про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з`явиться у кабінеті та буде відправлено заявнику послуги електронною поштою.

Сервіс безкоштовний, витрати часу на замовлення послуги складають дві хвилини, термін реєстрації заяви – протягом доби.

Нагадаємо, ЄБРР запустив програму «Корисні ноу-хау під час кризи».

Поділитися: