Прикордонниками були затримані порушники, які проникли до зони відчуження для екстремального туризму.
Про затримання правопорушників на кордоні повідомили у Державній прикордонній службі України.
Семеро осіб проникли у зону безумовного (обов’язкового) відселення біля Чорнобиля.

З чотирьох туристів були двоє французів, які прямували у напрямку н.п. Старі Соколи – Чорнобиль.
Пізніше правоохоронцями були затримані ще троє громадян України у напрямку Дитятки – Чорнобиль.
Всі незаконні туристи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.
Раніше «Лица» також писали про те, що доньку мера Дніпра затримали в Борисполі після підйому на Еверест через COVID-19.