Прикордонники перекрили канал незаконного постачання морепродуктів до Дніпра та області

02 грудня 2020 о 19:30 - 698

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Прикордонники перекрили канал незаконного постачання морепродуктів до Дніпра та області

Партії таких продуктів та сировини з країн Східної Азії були величезні, а їх вартість складає близько 62 мільйонів гривень.

Про це Державна прикордонна служба України повідомила на сайті, та опублікувала відео складських приміщень, де зберігалась продукція.

Товарно-матеріальні цінності іноземного виробництва загальною масою понад 500 тонн були знайдені при обшуці, а ще документацію, так звану «чорну бухгалтерію».

Велику злочинну схему, яка діяла у двох містах мільйонниках – Дніпрі та Харкові розплутувало й багато силових структур. До справи долучились: офіцери управління оперативно-розшукової діяльності Східного регіонального управління ДПСУ, яким допомагав оперативний та слідчий склад ГУ ДФС України в Харківській області. А обшуки в помешканнях фігурантів справи, офісах та складських приміщеннях проводили військовослужбовці мобільного прикордонного загону ДОЗОР і все це під процесуальним керівництвом Офісу Генеральної прокуратури України.

Велика справа – великий, так би мовити, й улов. Який вилучили та почали проводити подальші слідчо-розшукові заходи. А затриманих«ділків», які ввозили морепродукти з заниженням або ухиленням від сплати митних платежів в країну заарештували.

Раніше ми писали про те, як державі податківці з Дніпропетровщини завдали збитків державі на 120 млн грн. 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: