Презентовано інтерактивну карту бомбосховищ міста Дніпро

20 грудня 2021 о 14:50 - 22708

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Презентовано інтерактивну карту бомбосховищ міста Дніпро

Знайди найближчу до себе захисну споруду та сповісти сусідів.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ГУ ДСНС) у Дніпропетровській області для зручності інформування населення про можливість укриття у захисних спорудах опублікувало їхню карту.

Крім того, представники ГУ ДСНС проінспектували сховище на території Дніпровського металургійного заводу ПрАТ «ДМЗ» та укриття на станції «Дніпровський метрополітен».

«Захисними спорудами прийнято називати інженерні споруди, згідно чинних нормативно-правових актів. Важливим призначенням інженерних споруд є захист населення від впливу небезпечних факторів, які виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів. Захисні споруди також використовують, як сховища та протирадіаційні укриття. Варто контролювати стан цих споруд, адже у разі небезпеки вони будуть єдиним місцем захисту життя та здоров’я для населення», – йдеться в пресрелізі рятувальників.

Повідомляється, що мешканці, які проживають у 500-метровій зоні від станцій метро, а також пасажири, можуть тимчасово укриватися в станціях комунального підприємства «Дніпровський метрополітен». Дане укриття пристосоване у випадку артилерійських обстрілів або бойових дій.

Для тимчасового укриття населення можуть бути пристосовані:

  • підвали та підпілля у житлових будинках, промислових, допоміжних та адміністративних будинках;
  • заглиблені споруди, які розташовані окремо, споруди та будівлі, які призначені для виробничих, складських і побутових потреб;
  • заглиблені гаражі, овочесховища, льохи, склади та інше;
  • окремі приміщення на перших і других поверхах у кам’яних (бетонних) будинках, які мають мінімальну кількість зовнішніх відкритих стін, особливо без віконних та інших прорізів.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: