Представників бізнесу, громад та науки запрошують долучитись до тестування нової онлайн-платформи

24 вересня 2020 о 18:00 - 4020

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Представників бізнесу, громад та науки запрошують долучитись до тестування нової онлайн-платформи

Дніпропетровська обласна державна адміністрація запустила пілотний проєкт онлайн-платформи «SMART HUB: НАУКА. ВЛАДА. БІЗНЕС», про це у Facebook повідомила Дніпропетровська торгово-промислова палата.

Мета проєкту – об’єднання бізнесу, громад, науково-освітніх установ, інших стейкхолдерів в єдиному просторі для можливості  заявити про свої потреби або запропонувати свої послуги, сервіси для вирішення проблем.

Ця платформа є першим кроком до створення сучасного інноваційного хабу в Дніпропетровській області, який буде забезпечувати реалізацію пріоритетних напрямків досліджень, що мають практичне значення.

Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує представникам бізнесу, громад та науки долучитись до тестування новоствореного ресурсу https://smarthub.dp.gov.ua/ua.

Надсилайте свої пропозиції і зауваження стосовно інформативності, зручності використання та інших технічних характеристик користування платформою у форматі MS WORD на електронну пошту Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА nauka318@ukr.net.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: