Представники громад Дніпропетровщини отримали сертифікати менеджерів з питань туризму

12 серпня 2020 о 16:24 - 10327
Представники громад Дніпропетровщини отримали сертифікати менеджерів з питань туризму

11 серпня двадцять три слухачі програми «Менеджмент туристичної діяльності» отримали свої перші сертифікати менеджерів з питань туризму, повідомляє КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської облради.

Сертифікати отримали, зокрема, представники Межиріцької, Піщанської, Девладівської, Новоолександрівської, Магдалинівської, Чернеччинської, Личківської, Межівської, Підгородянської, Вербківської, Криничанської, Солонянської ОТГ та Башмачанської і Шульгівської сільради.

Відтепер вони зможуть збирати собі команду в громаді і створювати туристичну дестинацію (територія, приваблива для туристів), яка буде виходити на туристичні ринки не тільки області, а й усієї України.

«Можемо твердо запевнити, що КП «Центр підтримки малого і середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради буде всіляко підтримувати «амбасадорів» сільського і зеленого туризму Дніпропетровщини і допомагати в досконаленні управлінських компетенцій менеджерів з питань туризму», – відзначають у Центрі підтримки бізнесу.

До навчання запрошують представників інших громад і селищних рад області.

Нагадаємо, 28 липня представники громад Дніпропетровської області почали навчання.

Також раніше повідомляли, що в Україні зросли пошукові запити щодо агротуризму та екотуризму.

Поділитися: