Представники бізнесу Дніпропетровщини відвідали групу промислових підприємств «ТЕХNOPARK» в Узбекистані

18 травня 2021 о 11:36 - 426

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Представники бізнесу Дніпропетровщини відвідали групу промислових підприємств «ТЕХNOPARK» в Узбекистані

Віцепрезидент Дніпропетровської торгово-промислової палати (ДТПП) Віталій Жмуренко і представники підприємств-членів палати приймають участь у діловому візиті до Узбекистану, який розпочався 17 травня. Для українських підприємців приймаючою стороною розроблена велика ділова програма. Протягом п’яти днів заплановані зустрічі представників України з бізнес-спільнотою Узбекистану з метою встановлення прямих ділових контактів і налагодження взаємовигідних коопераційних зв’язків на перспективному ринку.

Сьогодні делегація представників українських ділових кіл відвідала підприємство «ТЕХNOPARK», яке представляє собою групу промислових підприємств, орієнтованих на створення високотехнологічних, експортоорієнтованих та імпортозамінних виробництв. Українцям продемонстрували потенціал промислового виробництва і асортимент продукції, що випускається.

Подальша програма візиту передбачає проведення першого спільного засідання Ділової ради та українсько-узбецького бізнес-форуму, бізнес-зустрічей (В2В) і обговорення практичних питань двостороннього співробітництва в торговельно-економічній сфері, а також проведення виставки українських товарів в Ташкенті і одноденний бізнес-форум в Самарканді.

Співорганізаторами заходу виступили ТПП України, ТПП Узбекистану, Посольство України в Республіці Узбекистан та Посольство Узбекистану в Україні за підтримки Узбецької республіканської товарно-сировинної біржі, а також Українсько-узбецької ділової ради.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: