У Дніпрі викрили шахраїв, які отримували пальне на АЗС під виглядом допомоги ЗСУ

10 липня 2023 о 14:00 - 9319

Avataradmin


У Дніпрі викрили шахраїв, які отримували пальне на АЗС під виглядом допомоги ЗСУ

Про це повідомили у ДБР.

Працівники ДБР викрили у Дніпрі організовану групу, яка під виглядом допомоги Збройним Силам України виманювала пальне у представників автозаправних станцій.

Встановлено, що до групи входило шестеро військовослужбовців та четверо цивільних громадян. Вони підробляли листи від імені керівництва однієї із військових частин. У листах представників АЗС просили надати пальне для, начебто, виконання бойових завдань підрозділами ЗСУ.

Представники АЗС протягом 4 місяців надавали за цими липовими листами паливо, не підозрюючи обману. Всього було надано понад 50 тонн бензину та дизельного пального загальною вартістю 2,5 млн гривень. Це пальне ділки перепродавали на території Дніпропетровської області.

Працівники ДБР повідомили учасникам організованої групи про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах та використанні завідомо підробленого документа.

У фігурантів вилучені чорнові записи, підроблені штампи та печатки військової частини.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває, вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів фігурантам. Встановлюється повне коло причетних до злочину осіб.

Раніше «Лица» також писали про те, що родинна фірма Сергія Бубки продає пальне окупантам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: