Працівники профілатовського телеканалу Дніпра отримують надбавки за інтенсивність праці

03 серпня 2020 о 16:00 - 8662

adminadmin


Працівники профілатовського телеканалу Дніпра отримують надбавки за інтенсивність праці

Працівники комунального телеканалу «Дніпро ТВ» отримують посадовий оклад та надбавки за інтенсивність. Щомісяця тільки на виплату зарплати працівникам телеканалу з міського бюджету витрачають майже 1,8 мільйона гривень.

При цьому в департаменті з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики відмовилися надати імена, прізвища та по батькові працівників комунального підприємства «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради (телеканал «Дніпро ТВ»). Хоча відповідно до норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» інформація про отримувачів бюджетних коштів є відкритою.

Станом на 1 червня 2020 року на комунальному підприємстві «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради (телеканал «Дніпро ТВ») працює 153 особи. На зарплати працівникам з міського бюджету витрачено 1,7 мільйона гривень. З них 1,2 мільйона гривень — посадові оклади, 25,8 тисяч гривень — надбавки за вислугу років, 553 тисячі гривень — надбавки за інтенсивність праці.

Станом на 1 січня на «Дніпро ТВ» працювало значно менше людей — 117 осіб. Загальний розмір посадових окладів склав 743,8 тисяч гривень, розмір надбавок за інтенсивність праці — 359 тисяч гривень, загальний фонд заробітної плати — 1,1 мільйона гривень. Що цікаво, на наданих копіях штатного розпису біля окремих позицій олівцем написано позначку «-». При цьому їхня заробітна платня увійшла до загального зарплатного фонду.

Нагадаємо, журналісти «ДніпроТВ» вкотре отримали на горіхи від містян.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: