Поставки товарів на Дніпропетровщину з-за кордону: у вересні Польща обійшла Білорусь

17 листопада 2020 о 17:59 - 1727
Поставки товарів на Дніпропетровщину з-за кордону: у вересні Польща обійшла Білорусь

За вересень в Дніпропетровську область з-за кордону поставлено (імпортовано) товарів на $387 млн., що на 4% нижче, ніж у серпні.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

Перша трійка країн, звідки на Дніпропетровщину імпортували найбільше товарів з інших країн у серпні, не змінилася від липня: з Китаю поставлено товарів на $82 млн, з РФ – на $56 млн та з Німеччини – $27 млн.

На четвертому місці опинилися Польща, з якої у вересні імпортували товарів на $20 млн, на п’ятому – Туреччина, звідки імпортували товарів на $20 млн. Якщо у серпні Білорусь займала четверте місце за обсягами поставлених на Дніпропетровщину товарів, то вже у вересні спустилася на шосте місце, поставивши в регіон на декілька мільйонів доларів менше товарів.

Загалом за перші дев’ять місяців 2020 року в Дніпропетровську область поставили товарів з-за кордону на майже $3,3 млрд, що на 20% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, у серпні в Дніпропетровську область з-за кордону поставлено (імпортовано) товарів на $403 млн., що на 3% більше, ніж у липні.

 

Поділитися: