Понад 15 тисяч переселенців прихистили у Павлоградському районі

21 червень 2022 о 08:45 - 6723

EditorEditor


Понад 15 тисяч переселенців прихистили у Павлоградському районі

Понад 15 тисяч переселенців офіційно зареєстрували статус ВПО у Павлоградському районі. Та, за словами голови Павлоградської РВА Сергія Рублевського, є певна кількість переселенців, яка не стала на облік, тому ця цифра значно більша.

Про це голова Павлоградської районної військової адміністрації Сергій Рублевський (на фото) повідомив на брифінгу у ДніпроОВА.

«Щодо працевлаштування, то в нас є найбільше підприємство ДТЕК Павлоградвугілля. З початку війни у них значна кількість працівників пішла на захист країни, тож вони залюбки працевлаштовують переселенців, допомагають їм з розселенням. На сьогодні можна сказати, що більше ніж 100 ВПО працюють у них», – зазначив Сергій Рублевський.

Загалом ситуація в Павлоградському районі стабільна та контрольована. Магазини, аптеки та критична інфраструктура працюють в штатному режимі. Бізнес теж відновлює роботу. Наразі аграрії Павлоградського району готуються до збору ранніх посівних культур.

«Єдине за що переживають наші аграрії – як потім продати продукцію. Адже це питання упирається в логістичні можливості нашої країни, бо Одеський та інші порти заблоковані агресором і з цим потрібно щось робити. Але я точно знаю, що керівництво країни опікується цим питанням», – додав Сергій Рублевський.

“Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: