Політолог Сергій Биков: підтримайте 22 листопада Краснова

20 листопада 2020 о 16:15 - 1410

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Політолог Сергій Биков: підтримайте 22 листопада Краснова

Голова Інституту публічної політики та консалтингу Сергій Биков сьогодні на своїй сторінці у Facebook повідомив, чому підтримує Загіда Краснова на виборах мера міста Дніпра.

За час роботи в політичній сфері я бачив багато політиків, які обіцяють будувати майданчики, а купують собі машини, кажуть про євроінтеграцію, але відкривають бізнес Росії, говорять про якісь принципи, але не мають честі. І я знаю дуже мало політиків, які щиро люблять свою справу і повністю віддаються роботі для людей.
Таких політиків я можу порахувати, буквально, на пальцях, і Загід Краснов – один з них. Він зробив себе сам, без допомоги держави, пройшов складне життя, яке зробила його твердим, але не черствим. Зрозуміло, без твердої волі не побудувати успішний бізнес і не добитися яскравих перемог. Але куди важливіше, що Краснов завжди залишається саме людиною і другом.
У мене були різні ситуації, коли я дзвонив йому за порадою. Він завжди пропонував мені найнесподіваніший варіант, який допомагав поглянути на ситуацію з іншого боку. Там, де я бачу кризу, він бачить можливості і вказує на них. Тому, для когось Краснов політик, для когось бізнесмен, а для мене він в першу чергу вірний друг, який вміє дружити по-справжньому.
Завдяки йому і ще десятку таких як Краснов я досі вірю, що політика може бути чесною справою, коли ти змушуєш владу виконувати свою роботу і допомагати людям. Підтримайте його на виборах і проголосуйте 22 листопада за Краснова.
Чим більше в політиці буде таких людей честі, тим швидше Україна почне відповідати першій статті Конституції – буде соціальною та правовою, демократичною державою, – пише Сергій Биков.

 

Нагадаємо, що Загід Краснов повідомив про готовність до конструктивної співпраці з усіма політиками, які ставлять інтереси міста понад власні амбіції.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: