Поліція області припинила незаконну вирубку дерев

19 листопада 2020 о 15:00 - 1607

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Поліція області припинила незаконну вирубку дерев

Вчора, 18 листопада, водний патруль виявив зразу два факти незаконного спилювання дерев, знешкодив правопорушників, припинив таким чином їх незаконну діяльність. Про це поліціянти пишуть у Facebook.

Перший випадок трапився неподалік села Миколаївка на Дніпропетровщині. Про те що там невідомі спилюють дерева правоохоронцям повідомили небайдужі. Правопорушники знищували дерева за допомогою бензопили.

«Побачивши поліцейських, один із чоловіків кинув бензопилу та кинувся навтьоки. Його наздогнали та затримали. Жодних дозвільних документів на спил деревини у громадян не було», – згадують свої пригоди поліцейські.

Того ж дня, та вже у Кам’янському, водний патруль помітив неподалік лісосмуги автомобіль ВАЗ із причепом, який був завантажений свіжо спиляною деревиною. Поруч працювали два чоловіки з бензопилою. Поліцейські не виявили дозвільних документів на спилювання дерев в громадян.

«Оскільки в обох випадках громадянам загрожує кримінальна відповідальність за ст. 246 (Незаконна порубка дерев) ККУ, на місце інспектори викликали слідчо-оперативну групу. З ймовірними правопорушниками працюють слідчі», – йдеться у дописі.

Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині застілля закінчилося вбивством.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: