Поліцейські Піщанської ОТГ евакуювали з Харкова 300 людей

08 березня 2022 о 09:27 - 5630

Avataradmin


Поліцейські Піщанської ОТГ евакуювали з Харкова 300 людей

Серед врятованих – матір з трьома дітьми, які вночі потрапили під обстріл російської артилерії.

Під час розмови з поліцейськими дорогою до Дніпра жінка розповіла, що на їх очах загинула сусідська дитина, а самі вони є громадянами США.

Про це інформує пресслужба нацполіції у області.

Це вже п’ятий виїзд поліцейських офіцерів громади Піщанської ОТГ до зруйнованого Харкова, який постійно потерпає від обстрілів та бомбардувань з боку рф. Під час збору населення для евакуації поліцейські дізналися, що просто зараз термінової допомоги потребує жінка з дітьми. Вночі вони потрапили під обстріл і від ударної хвилі постраждав один з малюків. Поліцейські розшукали родину в одному з пошкоджених від вибухів будинків та доставили їх до пункту збору.

Всіх вимушених переселенців, які через російську агресію були змушені залишити свої домівки, заспокоїли та нагодували. Їх доставили у безпечне місце в Дніпропетровській області.

Також “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: