Поліцейські Дніпропетровщини затримали злочинну групу за розбійний напад

11 січня 2022 о 10:00 - 6108

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Поліцейські Дніпропетровщини затримали злочинну групу за розбійний напад

У Покрові поліцейські затримали злочинну групу, яка вбила та пограбувала пенсіонера.

Таку новину повідомили у Національній поліції.

8 січня, о пів на восьму вечора, двоє чоловіків 34-х та 36-ти років та 22-річна жінка через розбите вікно влізли до будинку дідуся, який мешкав один. Вони побили, а потім задушили чоловіка. Після вбивства нелюди пограбували померлого. Тіло потерпілого чоловіка виявила сусідка, на яку теж напали, після чого та викликала поліцію.

Правоохоронці відразу почали шукати злочинців. У ході слідства правоохоронці встановили, що трійця вдерлась до оселі через вікно, яке вони розбили. Потім злочинна трійця почала катувати господаря, аби той  зізнався, де ховає гроші.

Від тривалих побиттів та катування старий врешті решт  помер, а зловмисники, вкравши гроші та телефон, хотіли втекли з місця злочину, але до померлого раптово прийшла сусідка. На подвір’ї, зустрівшись з сусідкою, злочинці не розгубились та збили з ніг жінку, зірвали з неї срібний ланцюжок, після чого покинули місце злочину.

По гарячих слідах поліцейські затримали розбійників. Ними виявились місцеві: два брата, які вже відбували покарання, та жінка.

Вкрадених речей в ході обшуків у помешканні зловмисників не знайшли, ті розповіли, що вже встигли здати вкрадене до ломбарду, але гроші померлого витратити нелюди ще не встигли. Під час обшуку в кишені одного з затриманих були знайдені вкрадені гроші вбитого дідуся.

Наразі усі троє зловмисників затримані та знаходяться під вартою. Триває досудове розслідування, чоловікам загрожує довічне ув’язнення, а жінку можуть посадити за ґрати до 15 років.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: