Почала роботу онлайн-платформа, яка надає нові можливості бізнесу для участі у держзакупівлях

29 липня 2020 о 18:00 - 1866

adminadmin


Почала роботу онлайн-платформа, яка надає нові можливості бізнесу для участі у держзакупівлях

Розпочала роботу онлайн-платформа «Факторинг Хаб», яка забезпечує нові можливості для участі малого і середнього бізнесу у державних закупівлях, повідомляє у Facebook програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

«Факторинг Хаб» – це онлайн-платформа для замовлення факторингу  (фактично, кредитування) підприємствами, що беруть участь у державних публічних закупівлях.

Що дає «Факторинг Хаб» учасникам держзакупівель? Ще до участі в тендері підприємець подає онлайн заявку та отримує пропозиції від банків щодо факторингу. В результаті, він може обрати найкращі серед запропонованих умов та взяти участь в тендері, знаючи завчасно, що буде надано факторингове фінансування.

Серед інших переваг онлайн-платформи:
– Отримання фінансування за 3 дні;
– Безкоштовний доступ;
– Пропозиції всіх банків в одному місці;
– Автоматичне оформлення за спрощеною процедурою;
– Факторинг по всій України.

До «Факторинг Хаб» вже приєднались Укрпошта та банк ПУМБ.
Всі деталі на сайті https://ufactoring.com/

Платформа «Факторинг Хаб» створена за ініціативи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства , Prozorro та спільними зусиллями Reform Support Team at Ministry of Infrastructure of Ukraine та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує подальшу розробку та просування онлайн-платформи через грантоотримувача – Громадська організація “Редька”.

Нагадаємо, у Приватбанку зростає кредитування агросектора та програм лізингу.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: