Після обшуку в корпорації Вадима Єрмолаєва арештували 5 папок українською

25 січня 2022 о 07:10 - 7560

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Після обшуку в корпорації Вадима Єрмолаєва арештували 5 папок українською

На інших папках написи були російською або англійською мовами.

Папки з товарними знаками Російської Федерації, а також

«договор на отчуждение с РФ»

знайшли правоохоронці під час обшуку за адресою: вул. Собінова, будинок 1 в Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпра.

Тут реєструються підприємства корпорації «Алеф» громадянина Кіпру Єрмолаєва Вадима Володимировича (Iermolaiev Vadym), наразі їх тут зареєстровано більше 200-т.

29 грудня 2021 року Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду, скасувавши рішення Печерського райсуду м. Києва, наклала арешт на 212 предметів та документів, визнавши їх речовими доказами у кримінальному провадженні № 42021000000001217 від 02.06.2021 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів) КК України.

Документ опубліковано в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Вказано, що слідчі Головного слідчого управління ДБР також знайшли на Собінова-1 документи 264 (двісті шістдесяти чотирьох) фізичних осіб – підприємців (ФОПів): копії їхніх паспортів, довідок ІПН, печатки, доручення, довіреності з їхніми копіями тощо.

Крім того, арештовані документи щодо замовлення алкогольних напоїв, договори позики, про надання безвідсоткової зворотної фінансової допомоги, розписки та флеш-накопичувач.

«Під час проведення обшуку доступ до інформації, що міститься на вилученому флеш-накопичувачі, обмежувався володільцем», – сказав суду прокурор, тому необхідне проведення експертного дослідження з метою встановлення, яка саме інформація на флеш-накопичувачі міститься та відновити можливо видалені файли.

Суд арештував також вилучені більше сотні печаток та штампів юридичних осіб та дев’ять банківських карток.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: