Пішов з життя відомий архітектор і дизайнер Михайло Мільман

25 листопада 2020 о 15:15 - 539

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Пішов з життя відомий архітектор і дизайнер Михайло Мільман

24 листопада 2020 помер відомий дніпровський архітектор і дизайнер Михайло Мільман. Йому було 73 роки.

Цю скорботну новину повідомили у групі «Архітектори Дніпра».

Відомий своїми проектами сучасних будівель і інтер’єрів «Park Hotel», житлового комплексу «Амстердам» і бутик-готелю «Axelhof» на вул. Мечникова.

Михайло Мільман був активним прихильником збереження архітектурного минулого Дніпра.

“Треба зберігати, але вже стільки всього упущено. У Стародавньому Римі було більше тисячі п’ятиповерхових будинків. У Катеринославі, до революції, добре якщо налічувалося десять таких будинків. У нас був непогано забудоване місто. Своєрідна, купецька, провінційна архітектура. Треба було виділити квартал. Зберегти. Такі будівлі потрібно причесати і зберегти. У нас так не виходить, такту не вистачає ні до людей, ні до будівель. Це природно, йде первинне накопичення капіталів. Люди хочуть поїсти, а вже потім поговорити”, – розповідав він у своїх інтерв’ю.

В останні роки Михайло Мільман захопився розробкою і карбуванням колекційних медалей, вони зберігаються в кращих колекціях нумізматів Європи, Канади та Ізраїлю.

У Франції одним з провідних французьких монетних дворів Аrthus-Вertrand була випущена пам’ятна медаль «Менора», ініціатором створення якої був Михайло Мільман.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: