Підвищення зарплат вчителям знову «заморозили» – Геращенко

05 жовтня 2020 о 10:00 - 1221

verasta3verasta3


Підвищення зарплат вчителям знову «заморозили» – Геращенко

Уряд «заморозив» підвищення заробітних плат освітянам, яке передбачено законодавством про освіту. Фракція «Європейської солідарності» вимагатиме перегляду в бюджеті на наступний рік фінансування для сфери освіти.

Про це заявила співголова фракції Ірина Геращенко в Facebook.

«Сьогодні День вчителя. А ось і «подарунок» від влади Зеленського. Зарплати освітян заморожені до січня 2022», – написала Геращенко.

Раніше постанову Кабінету міністрів про зарплати педагогам опублікував народний депутат з «ЄС» Олексій Гончаренко.

«Нагадаю, що в статті 61 закону «Про освіту «прописано, що мінімальний посадовий оклад вчителя повинен становити 3 мінімальних зарплати. Таке підвищення було заплановано з 1 січня 2020 року. Однак, спочатку восени минулого року уряд Гончарука скасував це рішення, а тепер цей ж трюк повторив і прем’єр Шмигаль», – повідомив Гончаренко.

Федерація профспілок також опублікувала відповідну постанову Кабміну, за яким підвищення зарплат вчителям призупинено до 1 січня 2022 року.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві освіти теж заявили, що вчителі не отримають підвищення зарплат до кінця 2020 року. Справа в тому, що в державному бюджеті немає коштів для підвищення заробітних плат працівникам сфери освіти.

До речі, 20 освітянам Дніпропетровщини призначили щорічну обласну педагогічну премію.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: