Підприємства з зовнішньоекономічним потенціалом мають змогу налагодити нові зв’язки з Німеччиною та ЄС

13 листопада 2020 о 16:14 - 2239
Підприємства з зовнішньоекономічним потенціалом мають змогу налагодити нові зв’язки з Німеччиною та ЄС

14 грудня Офіс Програми «Fit for Partnership with Germany» в Україні у співпраці з Дніпропетровською торгово-промисловою палатою проведе презентацію Програми для зацікавлених українських підприємств – online бізнес-майстерню.

Презентація буде складатися з наступних тем:

«Співпраця Україна – Німеччина, факти і тренди»;

Експертна дискусія з випускниками Програми GIZ «Fit for partnership with Germany»: «Як налагодити і розвивати успішне партнерство з німецькими колегами»;

«Успішні проєкти з німецькими партнерами: в чому секрети успіху?».

Формат – онлайн, із використання платформи Zoom

Реєстрація до 11 грудня 2020 року за посиланням.

Участь в online бізнес–майстерні – безкоштовна.

«Fit for Partnership with Germany»? – це Програма Федерального міністерства економіки і енергетики для менеджерів Україна-Німеччина, яку реалізує GIZ.

Програма дає доступ до нових коопераційних зв’язків із Німеччиною та Європою в цілому, із партнерами в Україні та в 20 країнах-партнерах, доступ до 15 тисяч бізнесів із країн-партнерів: від Мексики, Чилі, Індії до Китаю.

Девіз Програми: Нові ринки – Нові товари – Нові технології – Нові можливості – Європейські цінності у веденні бізнесу – Ваші інвестиції у майбутнє.

«Отже, якщо Ви представляєте підприємство, що має зовнішньоекономічний потенціал та зацікавлені у встановленні коопераційних зв’язків з підприємствами Німеччини чи країн-партнерів Програми, – це для Вас!», – зазначають організатори.

Поділитися: