Підприємцям пропонують безкоштовне навчання онлайн інструментам аналізу ринків Міжнародного торгового центру

05 травня 2021 о 10:48 - 616

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Підприємцям пропонують безкоштовне навчання онлайн інструментам аналізу ринків Міжнародного торгового центру

Підприємців та стартапи запрошують взяти участь в безкоштовному онлайн-тренінгу на тему: «Онлайн інструменти зовнішньої торгівлі. Торговельна інформація та національні особливості співпраці з іноземними партнерами», що відбудеться 25 травня з 10:00 по 13:00 на платформі Zoom.

Про це у Facebook повідомила Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП).

Вебінар розрахований на діючих експортерів, підприємства, що прагнуть розширювати свої експортні можливості, готових здійснювати поставку продукції із значним ступенем переробки, високою доданою вартістю, нової технологічної продукції чи послуг.

Учасники будуть відібрані за результатами онлайн реєстрації за наступним посиланням.

Програма онлайн-тренінгу:

09:45 – 10:00 Технічна підготовка до вебінару. Реєстрація.

10:00 – 10:10 Вітальне слово

10:10 – 11:00 Онлайн інструменти аналізу ринків Міжнародного торгового центру: Trade Map, Market Access Map, Standards Map, Export Potential Map тощо.

11:00 – 12:00 Діловий нетворкінг для налагодження співпраці з іноземними партнерами. Подолання комунікаційних бар’єрів (стереотипи, мовні та культурні непорозуміння, низький рівень довіри, упереджене ставлення). Особливості побудови довготривалої співпраці з канадськими, китайськими партнерами тощо.

12:00 – 12:30 Практичні поради. Як застосовувати отримані аналітичні матеріали Міжнародного торгового центру для планування експортних операцій.

12:30 – 13:00 Питання та відповіді. Підведення підсумків

Із запитаннями можна звертатися за телефоном (056)374-94-12 (10) або писати на mes@dcci.org.ua, управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Захід відбувається в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Дніпропетровській області на 2021 – 2022 роки Департаментом економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністраціїта та Дніпропетровською торгово-промисловою палатою. Мета заходу – ознайомлення з інструментами Міжнародного торгового центру (ITC) та здійснення спеціалізованих консультацій для розширення поставок продукції підприємств області за кордон.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: