Підприємців запрошують на Глобальний інноваційний онлайн-саміт

29 квітня 2021 о 14:36 - 578

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Підприємців запрошують на Глобальний інноваційний онлайн-саміт

З 18 по 21 травня відбудеться Глобальний інноваційний онлайн-саміт #GIS2021 у м. Грац, Австрія.

Захід може зацікавити інноваційні ІТ компанії, представників хай-тек секторів, агропромислового комплексу, медичної галузі, харчової промисловості, експертів у сфері енергетики, клімату та захисту довкілля та представників креативних індустрій.

Мета заходу – представлення та обмін нових можливостей міжнародного співробітництва, особливостей участі у Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі EUREKA, новій рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа». Особливу увагу спікерів буде сконцентровано на таких напрямах, як Європейський зелений курс, особливості цифрової трансформації та питаннях пост-COVID.

Також під час #GIS2021 будуть організовані бізнес (b2b) зустрічі з іншими учасниками заходу (15-хвилинні приватні вебзустрічі), які дозволять розширити професійну мережу для нових спільних проєктів. Докладніше про алгоритм участі в b2b зустрічах – за посиланням.

Захід проходитиме онлайн, реєстрація на #GIS2021 безкоштовна та вже розпочалася й доступна до 19 травня за посиланням. Програма заходу постійно оновлюється й доступна тут.

Докладнішу інформацію про захід можна знайти на сайті або у координатора національних проєктів програми EUREKA від України – Олени Харіної (044)287-82-16, (098)866-60-56 або kharina@mon.gov.ua, olena.kharina@gmail.com.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: