Підозрюваний у збуті наркотиків мешканець Дніпропетровщини затриманий на передачі хабаря правоохоронцю

12 жовтня 2021 о 17:00 - 4698

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Підозрюваний у збуті наркотиків мешканець Дніпропетровщини затриманий на передачі хабаря правоохоронцю

Чоловік, якому співробітники поліції інкримінували розповсюдження наркотиків, запропонував посадовцю поліції грошову «винагороду» за можливість уникнення запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Поліцейський про спробу підкупу повідомив внутрішню безпеку Нацполіції.

Такою новиною поділились у Національній поліції.

36-річного жителя Дніпропетровщини правоохоронці викрили на збуті наркотиків та оголосили йому підозру. Під час досудового розслідування підозрюваний звернувся до заступника начальника слідчого відділу поліції міста Верхньодніпровськ і пообіцяв надати йому хабаря – 1 000 доларів США – за те, щоб йому не змінювали запобіжний захід: домашній арешт на взяття під варту.

Про корупційну пропозицію посадовець поліції доповів керівництву та рапортував до Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ.

У службовому кабінеті поліцейського чоловіка затримали відразу після надання ним хабаря правоохоронцю та повідомили про відкриття ще однієї справи. За спробу дати хабаря поліцейському злочинець може провести за ґратами від 4 до 8 років.

Наразі триває слідство.

Раніше «Лица» також писали про те, що у Дніпрі судитимуть поліцейських, які примушували невинних зізнаватися у злочинах.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: