Під стінами Дніпропетровської ОДА мітингували шахтарі

02 грудня 2021 о 16:45 - 3295

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Під стінами Дніпропетровської ОДА мітингували шахтарі

Сьогодні біля будівлі ОДА зібралося понад двісті шахтарів. Учасники мітингу з’їхалися з усього регіону, а також з Луганської та Донецької областей.

Як повідомляє ТГ-канал “Дніпро обласний”, люди виступають проти ухваленого у першому читанні депутатами Верховної Ради закону № 3663, який передбачає об’єднання Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування.

Голова незалежної профспілки при фондах соцстрахування Тернівки Віктор Гліщенко пояснив, що цей закон обмежує права шахтарів, а також інших працівників з інвалідністю, які постраждали на виробництві.

«Заборгованість із виплат вже існує. І вона буде ще більшою, якщо ці дві структури об’єднають» – розповів журналістам «Днепр Оперативный» Віктор Гліщенко.

Ініціатори закону пояснюють необхідність його прийняття тим, що система соцстрахування зазнає дефіциту коштів на забезпечення соціальних гарантій громадянам, передбаченим Конституцією та законами про соціальне страхування. Від нестачі коштів страждає страхування від тимчасової непрацездатності та нещасних випадків на виробництві.

На думку авторів законопроекту, Об’єднання Пенсійного фонду та Фонду соцстрахування дозволить скоротити адміністративні витрати та покращити виконання ключових функцій, пов’язаних із здійсненням страхових виплат.

Також “Лица” раніше повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: