Павлоградський хімічний завод відтепер стане акціонерним товариством

06 серпня 2021 о 18:00 - 5429

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Павлоградський хімічний завод відтепер стане акціонерним товариством

Павлоградський хімзавод за рішенням Кабінету міністрів України відтепер буде акціонерним товариством: 100% його акцій будуть належати державі.

Про це повідомила прес-служба Кабміну.

Уряд України прийняв розпорядження про перетворення Державного підприємства Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» в акціонерне товариство» (ДП« НВО «ПХЗ»). Цей процес в Кабміні називають «корпоратизацією».

Павлоградський хімічний завод в лютому 2021 року передано зі сфери управління Міністерства економіки в Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України. Підприємство входить до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Довідка:

На сьогодні ДП «НВО «ПХЗ» – провідне підприємство в Україні з виробництва вибухових речовин, сумішевих твердих ракетних палив. Підприємство утилізує тверде ракетне паливо, різні види боєприпасів, непридатних для зберігання та використання, створює обладнання для виробництва та утилізації вибухо- і пожежонебезпечних виробів.

У першому кварталі 2021 року ДП «НВО« ПХЗ» отримав чистий дохід в сумі 278 млн грн. Це на 59% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: