Павлоград отримав ШВЛ для боротьби з COVID-19

30 липня 2020 о 13:00 - 1771

adminadmin


Павлоград отримав ШВЛ для боротьби з COVID-19

16 липня «Лица» висвітлювали тему забезпеченості лікарень Дніпропетровщини, де проходять лікування пацієнти з коронавірусною хворобою.

На момент публікації Павлоградська міська лікарня мала лише половину необхідного обладнання. Тепер ситуація дещо покращилась.

Павлоградська клініка інтенсивного лікування отримала 5 сучасних апаратів ШВЛ від Благодійного Фонду Ріната Ахметова. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

Нові апарати ШВЛ Т7 – китайського виробництва мають багато режимів вентиляції легенів, що дозволяє підібрати оптимальний режим під кожного конкретного пацієнта.

«Раніше мали 7 стареньких апаратів ШВЛ. Нещодавно нам допомогла область – ми отримали 2 нових. І ось – ще одна поставка, – сказав завідувач хірургічною реанімацією Роман Божко. – Такі апарати – безцінні. Вони допоможуть врятувати не одне людське життя. Стануть у нагоді і при лікуванні хворих на COVID-19, і пацієнтів із проблемами органів дихання, і під час будь-яких операцій».

Наразі, нажаль, за даними МОЗ, забезпеченість Павлоградської лікарні необхідним обладнанням для лікування хворих на COVID-19, залишається на тому ж рівні – 50%. Але варто зазначити, що статистика оновлюється раз на декілька днів. Тому ми й надалі будемо слідкувати за ситуацією.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: