Партія «Громадська сила» вперше увійшла до місцевих рад усіх рівнів Дніпропетровської області

09 листопада 2020 о 15:58 - 2771
Партія «Громадська сила» вперше увійшла до місцевих рад усіх рівнів Дніпропетровської області

За підсумками місцевих виборів 2015 року «Громадська сила» отримала свої фракції тільки в двох міськрадах — Дніпра і Нікополя. Однак через 5 років рівень довіри до політичної сили істотно виріс по всій області. Тепер «Громадська сила» буде представлена в місцевих радах усіх рівнів. А лідер партії Загід Краснов продовжує боротьбу на мерських виборах у Дніпрі, другий тур яких відбудеться 22 листопада.

Про це повідомили в прес-службі партії.

Вперше в історії «Громадська сила» буде представлена в Дніпропетровській обласній раді, вона обійшла ряд всеукраїнських партій. На думку ряду політологів, при існуючих політичних розкладах саме у «Громадської сили» сьогодні «золота акція», без якої будь-кому буде фактично неможливо створити більшість в обласній раді.

Крім того, «Громадська сила» стала однією з шести політичних сил, які пройшли в Дніпровську районну раду. За неї віддали голоси понад 20 тисяч виборців.

Що стосується міських рад, то представництво партії збільшилося в Дніпрі, традиційно команду «Громадської сили» підтримали в Нікополі. Вперше депутати «Громадської сили» будуть в міськрадах Павлограда і Вільногірська. Істотно зріс рівень довіри до партії в Покрові і Апостолові, де молоді місцеві осередки партії.

Успішними виявилися вибори для «Громадської сили» і в ОТГ. Так, в Грушевській ОТГ в Криворізькому районі за «Громадську силу» проголосували 45,45% виборців — такого результату не мають парламентські партії. Подолала прохідний бар’єр партія в Новоолександрівці і Покровській ОТГ Нікопольського району.

ЦВК України оприлюднив ще не всі результати, тому представництво «Громадської сили» в місцевих радах ще може збільшитися.

«Уже сьогодні очевидно, що регіональний проект, створений Загідом Красновим, тепер має істотну політичну вагу в масштабах всієї області і великий потенціал», — відзначили експерти.

Іван Троянов, «Апостроф»

Поділитися: