Паркувальники незаконно виписують штрафи дніпрянам, – журналіст

13 липня 2020 о 14:00 - 2287

adminadmin


Паркувальники незаконно виписують штрафи дніпрянам, – журналіст

Дніпровський журналіст Віталій Тєплов вважає, що паркувальники комунального підприємства «Міськавтопарк» незаконно штрафують дніпрян.

За словами журналіста, паркувальники штрафують дніпровських водіїв за те, що ті заїжджають на тротуар. На думку Тєплова, паркувальники вчиняють незаконні дії.

На підтвердження своєї думку журналіст наводить рішення Верховного Суду від 07.11.2019 р. по справі № 524/9162/16-а:«Очевидним і зрозумілим є те, що здійсненню стоянки легкового автомобіля у межах вимог пункту 15.10 «в» ПДР України, тобто на краю тротуару, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 метри, передує рух, пов’язаний із заїздом на таке місце, а після її закінчення – рух, пов’язаний із виїздом автомобіля з такого місця стоянки. За таких обставин, рух автомобіля тротуаром, пов’язаний із заїздом/виїздом на місце стоянки у межах вимог пункту 15.10 «в» ПДР України, не може містити склад порушення пункту 11.13 вказаних Правил».

Також блогер звернув увагу на рішення Верховного Суду від 19 грудня 2019 року № 686/13619/17, у якому тротуару було надано статус проїздної частини. У рішенні суду вказано, що «дія заборонного знаку поширюється на всю дорогу (той бік дороги, де встановлено знак), елементом якої є тротуар, саме зовнішній край якого обмежує дорогу по ширині».

«Тобто автомобілям спочатку дозволили вимушено заїжджати на тротуар, щоб припаркуватися, не порушуючи знак «зупинка заборонена». А потім навздогін повідомили, що цей знак поширює свої крильця і на тротуар. Коло замкнулося. Кіпрські паркувальники радісно потирають руки. Їх парковки на тротуарі під дію знака не потрапляють? Їх тротуар – особливий», – дивується журналіст.

На думку Віталія Тєплова, існує загроза, що інспекторів з паркування скоро будуть бити.

Раніше «Лица» повідомляли, що у Дніпрі виростуть ціни через незаконні дії мера Дніпра Філатова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: